čtvrtek
23. listopadu 2017
Svátek slaví: Klement



Jihočeský kompas 2013

ČESKÉ BUDĚJOVICE: Již pošesté se v DK Metropol v Českých Budějovicích koná od 5. do 6. dubna Jihočeský kompas. Jedná se o nejvýznamnější regionální a meziregionální nabídku cestovního ruchu, turistiky a využití volného času ve spolupráci se zahraničními partnery.

Cílovou skupinou jsou jak subjekty působící v oblasti cestovního ruchu, tak i klienti a návštěvníci. Jihočeský kompas se zaměřuje na vyhledávání a propagaci nových turistických příležitostí daleko přesahujících hranice kraje.
Veletrh se těší dobré pozornosti odborných médií, tisku, rozhlasu a TV.

I letos se zúčastní veletrhu sdružení KELTOVINY, které se zabývá westernovými vystoupeními a tvorbou internetového časopisu. K dispozici budou propagační materiály i slevy na vystoupení. Společně nabídne a představí svou činnost s Keltovinami i Pohodáři VSKH se svojí nabídkou letních dětských táborů a kroužků. A řada dalších kulturních subjektů nejen z Jihočeského kra­je.

Ne každý kompas ale ukazuje k cíli.
Cílem Jihočeského kompasu je propagace koncepčního myšleni a kreativity v cestovním ruchu.

Mohlo by vás také zajímat...

TOKIO: 1. ročník European Literature Festival v Tokiu se bude konat ve dnech 23.-26. 11. Za Českou republiku se jej zúčastní spisovatelka Bianca Bellová, držitelka Ceny Evropské unie za literaturu a ceny Magnesia Litera 2017 za Knihu roku, která společně s místním bohemistou Kenichim Abem představí svůj román Jezero.

zahraničí
Knihy, literatura, média, Soutěže a festivaly
Co se děje
23.11.2017

ČR: Podpora a ochrana veřejného zájmu na úseku bezbariérového užívání staveb, metodická podpora poradenství v oblasti bydlení a udržitelný rozvoj regionů, měst a obcí. Na tyto oblasti podpory vyhlásilo Ministerstvo pro místní rozvoj výzvu pro nestátní neziskové organizace (NNO). Žádosti o neinvestiční dotace mohou organizace podávat do 18. prosince 2017.

Celá ČR
Granty, Instituce a kulturní zařízení, Legislativa a ekonomika
Co se děje
23.11.2017

ŘAHA: Píšete o Praze a jejím nejbližším okolí? Zaujal vás rozvoj pražských cyklostezek, objevili jste nová přírodní zákoutí nebo dosud opomíjené historické příběhy? Publikujete v novinách, časopisech, máte svůj blog nebo webové stránky? Natáčíte videa či rozhlasové pořady? Právě vám je určena novinářská soutěž o nejlepší autorské práce v kategorii Praha turistická, kterou pro rok 2017 vyhlásila Česká asociace novinářů a publicistů cestovního ruchu Czech Travel Press.

Celá ČR, Hl. m. Praha
Cestovní ruch, Soutěže a festivaly
Co se děje
22.11.2017

OLOMOUC: Potkali se v Baletním studiu při Moravském divadle v Olomouci. On, baletní mistr a pedagog, který ztvárnil desítky rolí a procestoval celý svět. A ona, pětiletá dívenka z umělecky založené rodiny. Byl z toho okamžitě úspěch a vítězství v soutěži Baletní mládí Praha.

Olomoucký kraj
Instituce a kulturní zařízení, Ostatní, Živé umění
Co se děje
22.11.2017