neděle
24. září 2017
Svátek slaví: JaromírJihočeský kompas 2013

ČESKÉ BUDĚJOVICE: Již pošesté se v DK Metropol v Českých Budějovicích koná od 5. do 6. dubna Jihočeský kompas. Jedná se o nejvýznamnější regionální a meziregionální nabídku cestovního ruchu, turistiky a využití volného času ve spolupráci se zahraničními partnery.

Cílovou skupinou jsou jak subjekty působící v oblasti cestovního ruchu, tak i klienti a návštěvníci. Jihočeský kompas se zaměřuje na vyhledávání a propagaci nových turistických příležitostí daleko přesahujících hranice kraje.
Veletrh se těší dobré pozornosti odborných médií, tisku, rozhlasu a TV.

I letos se zúčastní veletrhu sdružení KELTOVINY, které se zabývá westernovými vystoupeními a tvorbou internetového časopisu. K dispozici budou propagační materiály i slevy na vystoupení. Společně nabídne a představí svou činnost s Keltovinami i Pohodáři VSKH se svojí nabídkou letních dětských táborů a kroužků. A řada dalších kulturních subjektů nejen z Jihočeského kra­je.

Ne každý kompas ale ukazuje k cíli.
Cílem Jihočeského kompasu je propagace koncepčního myšleni a kreativity v cestovním ruchu.

Mohlo by vás také zajímat...

ČR: Ocenění za mimořádný přínos architektuře v posledních pěti letech, cenu Architekt roku, získala Kateřina Šedá. Čestné uznání poroty letos obdržel starosta obce Líbeznice Martin Kupka. Ceny byly předány v rámci společenského večera veletrhu FOR ARCH v PVA EXPO PRAHA dne 20. září 2017.

 

Celá ČR
Ostatní, Soutěže a festivaly
Co se děje
22.09.2017

ČR: Charitativní sbírka POMOZTE DĚTEM oslaví v letošním ročníku významné dvacáté výročí. Protože Kuře, které je symbolem sbírky, by rádo slavilo v celé své kráse, potřebuje nový háv. Respektive potřebuje celkem čtyři nové maskoty, aby mohlo dál přinášet radost dětem i dospělým.

Celá ČR
Děti a mládež, Handicap, Ostatní
Co se děje
22.09.2017

ČR: Ve dnech 26. a 27. září slaví Audiolibrix své páté narozeniny. V souvislosti s tímto jubileem připravil akce, slevy i doprovodné soutěže. Co zákazníky čeká? Výhodné nákupy, snížená cena unikátního předplatného, vánoční dárky s předstihem i hra o slevy.

Celá ČR
Knihy, literatura, média
Co se děje
22.09.2017

PRAHA: V úterý 3. října proběhne v pražském kině Světozor slavnostní premiéra filmu Chlapi nepláčou, jednoho z nejvýraznějších snímků letošního MFF Karlovy Vary, oceněného Zvláštní cenou poroty. Slavnostní premiéry se zúčastní osobně režisér filmu Alen Drljević, střihač Vladimir Gojun a zástupci výjimečného hereckého týmu: Ermin Bravo, Boris Isaković a Sebastian Cavazza. Dramatický snímek vstoupí do českých kin ve čtvrtek 5. října, a to pod hlavičkou distribučního labelu KVIFF Distribution.

Celá ČR, Hl. m. Praha
Knihy, literatura, média, Soutěže a festivaly
Co se děje
22.09.2017