sobota
31. října 2020
svátek slaví Štěpánka
Flotila CBS Nakladatelství
© CBS Flying TeamLetecké video ukáže obec z jiného pohledu

ČR: V dnešní moderní době je propagace obcí čím dál tím důležitější. Někteří volí cestu sociálních sítí, mediálních zmínek a nebo fotografií. Čím dál tím lákavějším způsobem se ale stává videoprezentace obce. Zlínské CBS Nakladatelství se proto rozhodlo v této nelehké době pomoci starostům a starostkám s jejich zviditelněním právě prostřednictvím leteckého videa obce.

Autor článku: 
TZ/jal

Až šestkrát účinější propagace

V až pětiminutovém videu budou mít lidé možnost proletět se nad danou obcí a poznat ji z nebe. „Budou mít možnost podívat se na daně město a nebo vesničku z letadla, jak vypadá okolí, krajina, ale i některé dominanty v detailním záběru. Pro dokreslení pozitivní atmosféry bude video navíc doprovázet příjemná hudba,“ říká obchodní ředitelka Blanka Imramovská.

Jelikož u videa platí „méně je víc“, vytvořené video bude 1 až 5 minut dlouhé. „Toto video si obce umísťují na své webové stránky, na Facebook, YouTube a další sítě. Marketingová účinnost takového videa je až šestkrát větší než u fotografií,“ upřesňuje letecký fotograf a majitel firmy Milan Paprčka.

Zpříjemněte si nelehkou dobu

Současná situace není jednoduchá, proto je důležité lidem ukázat, že svět je stále krásný a krásný i bude. Ukázat, jak obec vypadá poklidně z pohledu ptáků, je to nejmenší, co lze pro lidi udělat. „V této oblasti nejsme nováčci, už jsme taková videa pro obce tvořili ze země, z dronu i z letadla. Bylo jich několik stovek,“ dodává Milan Paprčka.

Ukázku leteckého videa si můžete prohlédnout zde.

Mohlo by vás také zajímat...