středa
20. října 2021
svátek slaví Vendelín
Daniel Krejčík
© Foto Marek LhotskýHerec Daniel Krejčík se v žižkovském sklepě utkává s maniodepresivitou

PRAHA: Repertoár žižkovského sklepního prostoru H2O se v březnu rozšiřuje o monodrama Duncana Macmillana VŠECHNY BÁJEČNÉ VĚCI. Hit světových komorních jevišť uvede v pražské premiéře studentská umělecká skupina OLDstars v hlavní roli s Danielem Krejčíkem.

16.03.2018
20:00
Autor článku: 
Kristina Janovská/jal

Třiadvacetiletý herec má v dojemné a interaktivní inscenaci za 80 minut jeden jediný úkol: přesvědčit nejen svou matku, že na světě existuje milion věcí, kvůli kterým stojí za to se nezabíjet…

OLDstars jsou studentská umělecká skupina, kterou za 15 let fungování prošlo přes 300 studentů, na repertoáru se objevilo na 200 inscenací, proběhlo 13 ročníků divadelních festivalů a byly uskutečněny tři kočovné cesty po českých městech a památkách. OLDstars se každý rok účastní studentských divadelních přehlídek, jsou pravidelně součástí Noci divadel nebo Žižkovské noci. Letos se pod hlavičkou OLDstars opět otevírá„D studio OLDstars“ - divadelní studio pro děti ve věku 10 – 13 let. S OLDstars rádi spolupracují i profesionálové – inscenaci na repertoáru sklepního divadla má například herečka Ljuba Krbová (inscenace To všechno ona), Elizaveta Maximová (Natašin sen), nebo Matyáš Řezníček (Po Fredrikovi).

www.oldstars.cz

 

 

Mohlo by vás také zajímat...