úterý
4. srpna 2020
svátek slaví Dominik
Beth Hart - koncert Praha 2014
© zdroj: archiv pořadateleNové vstupenky na pražský koncert Beth Hart

PRAHA: Beth Hart před pěti lety poprvé koncertovala v Praze a opětovně se vrací. Nyní se do prodeje přidávají exkluzivní vstupenky na koncert, který tato skvělá zpěvačka, nominovaná na cenu Blues Music Award hned ve třech kategoriích, odehraje 6. prosince 2019.

 

06.12.2019
Autor článku: 
TZ/ika

24. března uplynulo přesně 5 let ode dne, kdy skvělá Beth Hart poprvé odehrála samostatný koncert v Praze. Už tehdy měla pověst fenomenální zpěvačky a naši hudební fanoušci to rozhodně věděli. Koncert v pražském Lucerna Music Baru byl okamžitě vyprodaný a odezvy jasné. Od té doby se do Prahy pravidelně vrací.

Českou koncertní premiéru si Beth Hart odbyla již v roce 2012 na hudebním festivalu v Olomouci. Tehdy byla u nás známá hlavně díky skvělému společnému albu s kytarovým mágem Joe Bonamassou Don´t Explain, které vydali o rok dříve. Od té doby se její jméno v Čechách již skloňuje samostatně. Následovalo studiové album Boom Boom Bang Bang a právě první samostatný koncert v Praze. Teď již Beth Hart jezdí do Prahy koncertovat pravidelně. Tento rok 6. prosince se již potřetí vrátí do Fora Karlín a odehraje zde svůj již šestý koncert před českým publikem.

Pro velký zájem o tento koncert se do prodeje přidávají exkluzivní vstupenky na balkonech s nejlepším výhledem na podium. Vstupenky jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketportal.

Beth Hart je aktuálně nominovaná na prestižní cenu Blues Music Award a to v následujících třech kategoriích:

B.B. King Entertainer

Contemporary Blues Female Artist

Instrumentalist – Vocals

Ceny se budou rozdávat 9. května na slavnostním galavečeru v Memphisu.

Koncert Beht Hart 6. 12. 2019 pořádá agentura Liver Music.

Zdroj: Zdena Selingerová, PR

 

http://www.livermusic.cz/

https://www.ticketportal.cz/event/BETH-HART

https://www.bethhart.com/

 

Mohlo by vás také zajímat...