úterý
9. srpna 2022
svátek slaví Roman
Plakát festivalu
© Zdroj: www.horeckyfest.czHudební festival pro celou rodinu Horečky fest startuje 9. července

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM: 11. ročník pohodového rodinného festivalu HOREČKY FEST proběhne tradičně v Amfiteátru na Horečkách ve Frenštátě pod Rahoštěm. Zábava pro celou rodinu, skvělá muzika, jídlo a pití v přírodním areálu u skokanských můstků.

09.07.2022
Autor článku: 
Zuzana Kalinová/ika

Historie festivalu sahá k roku 2011, kdy se rozhodli pracovníci Městského kulturního střediska spolu s řadou dobrovolníků vrátit život do zchátralého amfiteátru na Horečkách, přírodního divadla ležícího v těsné blízkosti věže skokanského můstku Jiřího Rašky ve Frenštátě pod Radhoštěm. Krásné přírodní prostředí, pohodová atmosféra a především obrovské nasazení nadšených lidí, učinil během čtyř let z Horečky festu jeden z nejúspěšnějších festivalů v regionu.

Aktuálně se můžete těšit na tyto interprety: turbo-šansónoví Poletíme?, punk-rockový Bijouterrier ze Slovenska, legenda českého bigbítu Flamengo, která připomene 50 let od vydání přelomového alba Kuře v hodinkách, další legenda Laura a její tygři, z regionálních interpretů pak Light&Love nebo mimořádný reunion skupiny Tatroska

Na pódiu u resraurace Rekovice vystoupí řada dalších interpretů jako jsou Dazed and Confused, November 2nd, The Truth Is Out There nebo frenštátská kapela Čuráčí hlavy, před půlnocí bude program v režii DJ Lucky boye, DJ Lowa a vítěze DJ soutěže.
Nebude chybět také bohatý program v dětské zóně, pohádka v podání myšky Klárky a veverky Terky, Klauni z Balónkova a různé výtvarné a jiné aktivity v rámci festivalové školky.

Cena vstupenky v předprodeji 350 Kč / Cena vstupenky na místě 400 Kč / Děti do 12 let za doprovodu rodičů s platnou vstupenkou VSTUP ZDARMA

Odkazy na nákup vstupenek:

https://www.smsticket.cz/vstupenky/29310-horecky-fest-2022 (nákup vstupenek on-line)
https://online.colosseum.eu (zde je možná pouze on-line rezervace, vyzvednutí potom v TIC Frenštát p. R.)

 

www.horeckyfest.cz - veškeré informace k festivalu
Facebook Horečky fest
instagram kulturafrenstat
partneři našeho festivalu

program Frenštátského kulturního léta 2022

Místní kultura je mediálním partnerem festivalu.

Mohlo by vás také zajímat...

ZLÍN: Baťův Památník zve přes letní prázdniny k návštěvám také rodiny s dětmi a příměstské tábory! Vedle stávajících komentovaných prohlídek je totiž novinkou edukační program určený dětem předškolního věku a žákům prvního stupně.

Celá ČR, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj
Děti a mládež, Instituce a kulturní zařízení, Architektura, Památky, Vzdělávání
Co se děje
08.08.2022

ZAHRANIČÍ: Na plotě českého velvyslanectví ve Francii, které se nachází pod pařížskou Eiffelovou věží, vyrostla v minulém týdnu česká výstava streetartových děl. Umělecký projekt, za nímž stojí kurátor Pavel Šťastný se svým týmem, vznikl k současnému předsednictví České republiky v Radě Evropské unie.

zahraničí
Cestovní ruch, Instituce a kulturní zařízení, Výtvarné umění, Menšiny a cizinci
Co se děje
02.08.2022

PRAHA: Filmové pobídky patří mezi priority Vlády ČR. Pro letošní rok na ně v původním návrhu rozpočtu bylo alokováno 800 milionů korun. Novela státního rozpočtu 2022, kterou schválila vláda a pokračuje nyní do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, do systému pro letošní rok nad rámec plánovaných 800 milionů doplní dalších 570 milionů korun. S další podporou se počítá i v letech 2023 a 2024.

Celá ČR
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média
Co se děje
28.07.2022

ČR: Natáčení komediálního seriálu Osada osvědčeného tandemu scenáristy Petra Kolečka a režiséra Radka Bajgara je opět v plném proudu. Poslední klapka druhé řady, čítající deset nových dílů, padne v říjnu. S na první pohled nesourodou komunitou chatařů, které spojuje sousedství a snaha o vytvoření pohody v Záhoří, se diváci České televize setkají v příštím roce.  

Celá ČR, Hl. m. Praha
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média
Co se děje
03.08.2022