středa
3. června 2020
svátek slaví Tamara
Banner
© Zdroj: https://www.facebook.com/cinemacitycr/Dětská neděle s Leou, tentokrát v Plzni

PLZEŇ: Je vaše dítě fanouškem youtuberky Ley? Může se s ní potkat na filmové premiéře v Plzni! Dětská neděle s Leou je pravidelná akce ve všech kinech Cinema City, během které influencerka Lea s téměř 250 000 sledujícími na YouTube uvádí skoro o týden dříve dětský film v exkluzivní předpremiéře. Film, který si tentokrát Lea vybrala, nese název Sněžný kluk a potěší všechny velké i malé milovníky dobrodružných animáků. Všichni mladí fanoušci se setkají s Leou v neděli 20. října v 9:30 v Plzeň Plaza.

20.10.2019
09:30
Autor článku: 
TZ/ika

Pro všechny účastníky, kteří dorazí do lobby kina přesně v půl desáté ráno, bude připraven zhruba půlhodinový doprovodný program s Leou obsahující vědomostní soutěže, „ask“ a povídání o nadcházející projekci.

Pokud někdo nemá šanci do Plzně dorazit, nemusí zoufat. Lea si připravila krátké video na přivítanou, které se bude 20. října před všemi projekcemi Sněžného kluka ve všech kinech Cinema City promítat.

A navíc! Pokud se vyfotíte na jakékoliv pobočce a fotografii nasdílíte pod hashtagem #LeaCinemaCity na svém Instagramu, je velká šance, že příště se už budete během Dětské neděle fotit přímo s Leou ve svém oblíbeném kině.

Více informací na http://bit.ly/LeaSneznyKluk

 

Mohlo by vás také zajímat...