neděle
20. září 2020
svátek slaví Oleg5. ročník Talent Awards je vyhlášen

<p>ČR: Talent Awards je svým formátem jeden z největších evropských soutěžních projektů. Mezinárodní a celorepubliková soutěž hledá talenty z oblasti kultury, sportu a umění pro oblast: ČR, Slovenska, země EU a státy mimo členství EU.</p> <p>Soutěžní disciplíny jsou rozděleny samostatně pro amatéry a odděleně pro profesionály. Zúčastnit se mohou všichni talentovaní, bez věkového omezení. Soutěž je rozdělená do jednotlivých kategorií a dle disciplín. V Talent Awards naleznou své uplatnění jak úplní amatéři, tak i profesionální experti.</p> <p>Soutěž je výjimečná tím, že nabízí uplatnění talentů ze všech škol, center, středisek… Jejím cílem je nalezení nových talentů v jednotlivých oborech a otevření bran do světa nových možností. Zviditelní se nejen soutěžící, ale i jejich trenéři, choreografové, lektoři …</p> <p>Důležitým a zásadním rysem soutěže je naprostá loajalita a spravedlnost. </p> <p>TERMÍNY SOUTĚŽNÍCH KONKURZŮ</p> <p> 27.02 – 04.03.2012: soutěžní konkurzy: Všech soutěžních oborů: Město: PRAHA</p> <p> 05.03 – 11.03.2012: soutěžní konkurzy: Všech soutěžních oborů: Město: FRÝDEK – MÍSTEK</p> <p>»Nejpozději do 03.02.2012 – musí být soutěžní startovné připsané na bankovním účtu pořadatele soutěže.</p> <p>Čím dříve se přihlásíte a uhradíte soutěžní startovné, zajistíte si tím včasné zařazení do soutěže!</p> <p>Pro přihlášení do konkrétní soutěžní disciplíny Vámi zvolené, použijte, prosím přihlášku daného oboru.<br /> Vyplňte elektronicky a odešlete… a to i v případě nezletilých soutěžících! Prosím, důkladně si prostudujte</p> <p>Finální slavnostní galavečer: PRAHA – sobota – 5.května 2012.</p> <p>Soutěžení pravidla a další podrobnosti o soutěži najdete zde

Mohlo by vás také zajímat...

ČR: Gloriet v Poděbradech, rekonstrukce domu Jana Kubiše v Dolních Vilémovicích a oprava varhan v Markvarticích. To jsou vítězové letošní soutěže veřejných sbírek MÁME VYBRÁNO. Hlasování bylo poprvé rozdělené do dvou kol, 14 krajských finalistů si rozděluje částku 100 tisíc korun.

Celá ČR
Instituce a kulturní zařízení, Památky, Soutěže a festivaly
Co se děje
18.09.2020

PRAHA: Zahrada Centra pro dětský sluch Tamtam ve Stodůlkách se 16. září odpoledne proměnila v bradavickou kolej, která vypadala k nerozeznání od té, jakou známe z filmových adaptací úspěšné literární série J. K. Rowlingové o mladém čaroději Harry Potterovi.

Hl. m. Praha
Děti a mládež, Instituce a kulturní zařízení, Handicap
Co se děje
18.09.2020

SUŠICE: Třetí ročník festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět v Sušici skončil v sobotu. O festivalové dění v netradičním termínu babího léta od 10. do 12. září byl zájem větší, než organizátoři očekávali. Cestu si k nim našlo 550 návštěvníků, a to navzdory nepříznivé epidemiologické situaci a snížení počtu projekcí.

Plzeňský kraj
Knihy, literatura, média, Soutěže a festivaly
Co se děje
17.09.2020

ZAHRANIČÍ: Dokumentární snímek „Rok na dědině“ režiséra Petra Smělíka, rodáka z Uherského Hradiště a absolventa zlínské filmové školy, zvítězil na 9. ročníku mezinárodního festivalu dokumentárního filmu Acampadoc v La Villa de los Santos v Panamě. Film, který se natáčel kompletně ve Zlínském kraji, uvidí v příštím roce také diváci České televize.

Zlínský kraj, zahraničí
Knihy, literatura, média, Soutěže a festivaly
Co se děje
18.09.2020