neděle
17. února 2019
Svátek slaví: Miloslava
Muzikanti z Jižních Čech
© Archiv kapelyX.ročník Heřmanické dechovky

DOLNÍ HEŘMANICE: Obec Dolní Heřmanice u Velkého Meziříčí /ZR/ pořádá oblíbený festival dechových hudeb, jubilejní X. ročník Heřmanické dechovky, který se uskuteční v přírodním zastřešeném areálu za každého počasí, v sobotu dne 11.8.2018 od 15 do 22,00 hodin. Pořadem bude provázet Karel Hegner z Brna a představí tyto dechové kapely: Veselku Ladislava Kubeše, DH z Rakouska, Muzikanty z Jižních Čech, domácí Muzikanty Ladislava Prudíka a moravskou DH Túfaranku ze Šakvic.

Občerstvení zajištěno, vstupné 150,-Kč.

11.08.2018
15:00 - 22:00
Autor článku: 
Heřmanická dechovka

Mohlo by vás také zajímat...

ČR: Agentura DILIA jako každoročně udělí studentům Cenu Evalda Schorma za původní hru, dramatizaci či překlad. Nominace zasílejte do 31. března 2019!

Celá ČR
Děti a mládež, Instituce a kulturní zařízení, Soutěže a festivaly
Co se děje
15.02.2019

OSTRAVA: Co mohou očekávat účastníci festivalu: nové kompozice psané pro festival, účast mladé generace i světoznámých skladatelů dneška, návraty k začátkům avantgardy a mimořádným skladbám posledních let, elektronická hudba i zvukové happeningy v nastudování špičkových sólistů a dirigentů, komorního orchestru Ostravská banda, symfonického orchestru ONO / Ostrava New Orchestra, smíšeného sboru Canticum Ostrava a zahraničních ansámblů z Kanady a Rakouska. 

Moravskoslezský kraj
Soutěže a festivaly
Co se děje
14.02.2019

JIHOMORAVSKÝ KRAJ: Kraj se stal absolutním vítězem VII. ročníku ankety Kraj mého srdce. Letos zvítězil hned v pěti kategoriích z deseti vyhlášených – Letní dovolená, Pěší turistika, Folklor a tradice, Cykloturistika a Výlety s dětmi.

Celá ČR, Jihomoravský kraj
Instituce a kulturní zařízení, Soutěže a festivaly
Co se děje
14.02.2019

LITOMYŠL: Zahájení v pořadí již osmé litomyšlské lázeňské sezóny proběhne od středy 24. do neděle 28. dubna 2019. Opět po roce ožije lázeňská promenáda slavnostním průvodem, hudební i divadelní produkcí. Chybět nebudou ani oblíbené lázeňské prameny, lázeňské lavičky, výstava historických vozidel a veškeré dění bude pod dohledem prvorepublikového četnictva. 

Pardubický kraj
Soutěže a festivaly, Živé umění
Co se děje
14.02.2019