úterý
20. srpna 2019
Svátek slaví: BernardUdělení francouzského státního vyznamenání Řád akademických palem

Autor článku: 
luk
PLZEŇ: Na návrh Francouzského velvyslanectví v České republice bylo panu Petru Šimonovi, manažerovi mezinárodních projektů pro Plzeň 2015 a místopředsedovi Alliance française de Plzeň, uděleno francouzské státní vyznamenání Řád akademických palem. Řád panu Šimonovi osobně předá francouzský velvyslanec v České republice, pan Jean-Pierre Asvazadourian u příležitosti 25. výročí založení Alliance fraçaise de Plzeň. Dovolte mi, abych Vás co nejsrdečněji pozvala na toto slavnostní setkání a následný cocktail, které se uskuteční ve čtvrtek 24. září 2015 v 11 hodin na Alliance française de Plzeň (náměstí Republiky 12, Plzeň). Přejete-li si při této příležitosti setkat se s panem velvyslancem, panem Šimonem, s panem předsedou Alliance française de Plzeň nebo s jakoukoli jinou pozvanou osobností, informujte nás, prosím, předem, abychom mohli toto setkání zařadit do programu příslušné osobnosti. S pozdravem Amandine Salmon Ředitelka / Directrice Alliance française de Plzeň náměstí Republiky 12 301 00 Plzeň Tel: (+420) 377 237 358 www.alliancefrancaise.cz/plzen/

Mohlo by vás také zajímat...

PRAHA: Nejslavnější český komiks pro děti Čtyřlístek podobně jako trojská botanická zahrada letos slaví 50 let od svého vzniku. Legendární čtveřice Bobík, Fifinka, Myšpulín a Pinďa se společně se svým autorem Jaroslavem Němečkem 14. srpna stala už 97. aktérem projektu Kořeny osobností.

Hl. m. Praha
Děti a mládež, Instituce a kulturní zařízení, Ostatní
Co se děje
19.08.2019

ČR: "Víme, že začínající kulturní projekty, umělci a designéři to nemají lehké a peníze na spolupráci s profesionálem jim často chybí. Několika z nich chceme poskytnout služby z oblasti PR, marketingu a sociálních sítí v podobě jedné konzultace zdarma. Jen nás musí pozvat na kafe, které spolu vypijeme,"  zní nabídkA PIARISTŮ.

Celá ČR, Hl. m. Praha
Instituce a kulturní zařízení, Ostatní, Vzdělávání
Co se děje
05.08.2019

PRAHA: Na Praze 7 se otevřel obchod, který zatím nemá v Evropě obdobu. Projekt Textile Mountain (Hora hadrů) chce vdechnout nový život a využití textilním a souvisejícím materiálům, které kvůli nadprodukci končí nevyužité ve skladu nebo rovnou jako odpad. Za nápadem stojí návrhářka Lenka Vacková, držitelka titulu Módní designér roku 2017 v cenách Czech Grand Design.

Hl. m. Praha
Instituce a kulturní zařízení, Ostatní
Co se děje
05.08.2019

BYSTŘICE NAD OLŠÍ: Poslední červencovou sobotu se uskutečnil v pořadí již sedmý Legionářský marš, který předčil vše očekávání. Na startu bylo zaregistrováno 389 účastníků, kteří se vydali na stanovené trasy 10, 15, 25 a 50 km pěšky i na kole. 

Moravskoslezský kraj
Ostatní
Co se děje
05.08.2019