středa
29. ledna 2020
svátek slaví Zdislava
The Offspring
© zdroj: SMART Communication s.r.o.The Offspring zahrají u nás v létě hned dvakrát

LOKET NAD OHŘÍ, BRNO: Legendární americká punkrocková partička The Offspring zahraje 20. srpna 2019 v Amfiteátru na hradě Loket a o den později na výstavišti v Brně. Na oslavu čtvrt století festivalu Rock for People, kde se naposledy představili jako headlineři před dvěma lety, přichystali pořadatelé hned dva narozeninové koncerty.

od 20.08.2019 do 21.08.2019
Autor článku: 
TZ/ika

Není pochyb o tom, že nás opět čeká nezapomenutelný zážitek, což slibuje i obrovská fanouškovská základna, která na koncertech umí s kalifornskými hochy odzpívat téměř každé jejich slovo. V případě vystoupení na Lokti se k tomu přidá také unikátní prostředí a i proto bude mít koncert omezenou kapacitu - z hradu do podhradí a dále budou znít kultovní pecky a návštěvníci se mohou těšit na neopakovatelnou atmosféru. Areály se otevřou již v 15 hodin a návštěvníci se mohou těšit na dvě zahraniční a jednu domácí předkapelu.

Vstupenky jsou v prodeji od 14. 12. 2018: na koncert na Lokti za cenu 1490 Kč v prodejní síti Ticketportal a na koncert v Brně za 1190 Kč na GoOut.cz. Věrní fanoušci Rock for People mohou získat vstupenky za zvýhodněnou cenu, více informací viz Newsletter RFP a Aplikace RFP.

The Offspring založil v polovině 80. let kytarista Bryan "Dexter" Holland a basista Greg K, tehdy ještě pod názvem Manic Subsidal. Jejich první velký úspěch přišel v roce 1994 s vydáním třetího studiového alba Smash, které se stalo dosud nejprodávanějším albem, jaké kdy vyšlo na indie labelu. Desky se prodalo přes 12 milionů kusů a dočkalo se hned šesti ocenění platinové desky. Následující alba jako Ixnay on the Hombre, Americana či Conspiracy of One sice na úspěch Smash nedosáhly, ale i tak získala platinové desky. Na festivalu Rock for People 2016 hráli vedle Massive Attack roli hlavních headlinerů a na loňském vydařeném koncertě v Praze The Offspring opět dokázali, že jich není nikdy dost.

Odkazy:

web: www.offspring.com

facebook: https://www.facebook.com/Offspring/

Zdroj: Lucie Čunderliková, SMART Communication s.r.o.

Mohlo by vás také zajímat...