pátek
26. dubna 2019
Svátek slaví: OtoSvatební veletrh Pardubice představí svatební trendy pro rok 2019

PARDUBICE: Koncem ledna již po jubilejně po patnácté představí svatební trendy pro nadcházející rok svatební veletrh Pardubice.  Snoubenci, jejich rodiny a všichni návštěvníci uvidí v sobotu 26. ledna a v neděli 27. ledna v mnohých módních přehlídkách svatební a společenské šaty všech velkých světových návrhářů, pánskou módu, trendy vazeb květin a dekorací. 

od 26.01.2019 do 27.01.2019
10:00 - 16:00
Autor článku: 
Adéla Trávníčková

Ochutnají cukroví a svatební dorty, vynikající kávu, víno, alkoholické i nealkoholické koktejly. Zamilované páry si vyberou z velkého množství druhů snubních prstenů, ale i zásnubních prstenů pro mladé muže. K tomu na veletrhu bude přítomna řada fotografů a kameramanů. Najdeteb zde také nabídku hotelů, restaurací a míst, kde si uspořádat svůj svatební obřad a především hostinu.
Chystáte svatbu doma? Nevadí, pro Vás také budeme mít mnoho tipů. K vidění bude vše, co pro Váš svatební den, den D, potřebujete. Vstup ZDARMA. 

Snoubenci, kteří budou mít v roce 2019 svatbu, mohou s námi soutěžit o svatební cestu do luxusního lázeňského resortu Tree of Life**** v Lázních Bělohradě.

Svatební veletrh Pardubice se koná v budově ČSOB Pojišťovny na Masarykově náměstí.
Otevírací doba bude v sobotu 10.00 - 18.00 hodin a v neděli 10.00 - 16.00 hod.
Další informace na www.svatebni-veletrh-pardubice.cz

Mohlo by vás také zajímat...

ÚSTÍ NAD LABEM: Fakulta umění a designu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem vyhlásila 9. ročník soutěže pro studenty českých a slovenských vysokých uměleckých škol (se studijním programem Výtvarná umění). Cena EXIT má charakter bienále a je otevřena pro studenty českých a slovenských vysokých uměleckých škol. 

Celá ČR, Ústecký kraj
Děti a mládež, Soutěže a festivaly
Co se děje
25.04.2019

ČR: Jedná se o literární soutěž pro studenty 3. a 4. ročníků středních škol, gymnázií a pro studenty 7. a 8. ročníků víceletých gymnázií. Soutěží se v žánru povídka a poezie. Termín k zaslání prací je nejpozději 31. květen 2019.

Celá ČR
Děti a mládež, Soutěže a festivaly
Co se děje
25.04.2019

ČR:  Úspěšná osvětová kampaň dětského televizního kanálu Cartoon Network spojuje své síly v České republice s Linkou bezpečí a youtuberem Kovym. Upozorňuje na rozšířený syndrom přihlížející většiny, ale také na šikanu v online prostoru. Kampaň s názvem Be a Buddy, not a Bully, v češtině Buď kámoš, postav se šikaně, má za cíl ukázat dětem, že „být jiný“ není na překážku, ale právě naopak.

Celá ČR
Děti a mládež, Ostatní
Co se děje
25.04.2019

PRAHA: Divadlo Spejbla a Hurvínka připravilo na jarní měsíce pro své diváky nejen oblíbená tradiční představení, ale také sobotní program pro seniory. Vedle toho se  představí zbrusu nový divácký Klub Hurvajz.

Hl. m. Praha
Děti a mládež, Instituce a kulturní zařízení, Živé umění
Pozvánky na akce, Co se děje
24.04.2019