úterý
19. února 2019
Svátek slaví: PatrikSvatební veletrh Pardubice představí svatební trendy pro rok 2019

PARDUBICE: Koncem ledna již po jubilejně po patnácté představí svatební trendy pro nadcházející rok svatební veletrh Pardubice.  Snoubenci, jejich rodiny a všichni návštěvníci uvidí v sobotu 26. ledna a v neděli 27. ledna v mnohých módních přehlídkách svatební a společenské šaty všech velkých světových návrhářů, pánskou módu, trendy vazeb květin a dekorací. 

od 26.01.2019 do 27.01.2019
10:00 - 16:00
Autor článku: 
Adéla Trávníčková

Ochutnají cukroví a svatební dorty, vynikající kávu, víno, alkoholické i nealkoholické koktejly. Zamilované páry si vyberou z velkého množství druhů snubních prstenů, ale i zásnubních prstenů pro mladé muže. K tomu na veletrhu bude přítomna řada fotografů a kameramanů. Najdeteb zde také nabídku hotelů, restaurací a míst, kde si uspořádat svůj svatební obřad a především hostinu.
Chystáte svatbu doma? Nevadí, pro Vás také budeme mít mnoho tipů. K vidění bude vše, co pro Váš svatební den, den D, potřebujete. Vstup ZDARMA. 

Snoubenci, kteří budou mít v roce 2019 svatbu, mohou s námi soutěžit o svatební cestu do luxusního lázeňského resortu Tree of Life**** v Lázních Bělohradě.

Svatební veletrh Pardubice se koná v budově ČSOB Pojišťovny na Masarykově náměstí.
Otevírací doba bude v sobotu 10.00 - 18.00 hodin a v neděli 10.00 - 16.00 hod.
Další informace na www.svatebni-veletrh-pardubice.cz

Mohlo by vás také zajímat...

ČR: Česká národní banka letos oslaví 100. výročí zavedení československé měny, její peněžní jednotky československé koruny a uvedení jejích platidel do peněžního oběhu. K této výjimečné příležitosti připravila ČNB soubor akcí a aktivit, které připomenou nejen vznik naší měny, ale také činnosti centrální banky a její roli. 

Celá ČR, Hl. m. Praha
Ostatní
Co se děje
19.02.2019

ČR: Ceny CZECH GRAND DESIGN jsou oborovým oceněním, které každoročně udílí Akademie designu ČR. Ocenění získávají osonosti za nejlepší práce v oborech design, móda, fotografie, šperk a grafický design. Nominace ve třináctém ročníku jsou odtajněny. 

 

Celá ČR, Hl. m. Praha
Soutěže a festivaly
Co se děje
19.02.2019

LIBERECKÝ KRAJ: Do konce března můžete odevzdat hlas své neoblíbenější knize. Výherce převezme cenu 23. dubna 2019 v Krajské vědecké knihovně v Liberci u příležitosti Světového dne knihy a autorských práv.

 

Liberecký kraj
Knihy, literatura, média, Soutěže a festivaly
Co se děje
19.02.2019

ČR: Celorepubliková soutěž školních časopisů je postupová soutěž. Je otevřená pro všechny, kteří vydávají časopisy nebo noviny v tištěné nebo elektronické podobě pro své spolužáky, kamarády. Ať už v podobě školních periodik nebo klubových či oddílových. V roce 2019 se bude konat již třináctý ročník soutěže.

Celá ČR
Děti a mládež, Knihy, literatura, média, Soutěže a festivaly
Co se děje
19.02.2019