neděle
18. srpna 2019
Svátek slaví: HelenaSvatební veletrh Pardubice představí svatební trendy pro rok 2019

PARDUBICE: Koncem ledna již po jubilejně po patnácté představí svatební trendy pro nadcházející rok svatební veletrh Pardubice.  Snoubenci, jejich rodiny a všichni návštěvníci uvidí v sobotu 26. ledna a v neděli 27. ledna v mnohých módních přehlídkách svatební a společenské šaty všech velkých světových návrhářů, pánskou módu, trendy vazeb květin a dekorací. 

od 26.01.2019 do 27.01.2019
10:00 - 16:00
Autor článku: 
Adéla Trávníčková

Ochutnají cukroví a svatební dorty, vynikající kávu, víno, alkoholické i nealkoholické koktejly. Zamilované páry si vyberou z velkého množství druhů snubních prstenů, ale i zásnubních prstenů pro mladé muže. K tomu na veletrhu bude přítomna řada fotografů a kameramanů. Najdeteb zde také nabídku hotelů, restaurací a míst, kde si uspořádat svůj svatební obřad a především hostinu.
Chystáte svatbu doma? Nevadí, pro Vás také budeme mít mnoho tipů. K vidění bude vše, co pro Váš svatební den, den D, potřebujete. Vstup ZDARMA. 

Snoubenci, kteří budou mít v roce 2019 svatbu, mohou s námi soutěžit o svatební cestu do luxusního lázeňského resortu Tree of Life**** v Lázních Bělohradě.

Svatební veletrh Pardubice se koná v budově ČSOB Pojišťovny na Masarykově náměstí.
Otevírací doba bude v sobotu 10.00 - 18.00 hodin a v neděli 10.00 - 16.00 hod.
Další informace na www.svatebni-veletrh-pardubice.cz

Mohlo by vás také zajímat...

ČR: Jen krátce po své celosvětové premiéře, kdy snímek Dcera získal nejvyšší ocenění Křišťál na francouzském festivalu v Annecy a tento týden hlavní cenu na festivalu v australském Melbourne MIFF, míří toto loutkové drama do Los Angeles na finále studentských Oscarů. Dcera se do trojice nejlepších snímků dostala v konkurenci 1615 filmů z celého světa a v případě výhry naváže na úspěch českého režiséra Jana Sasky, který byl v roce 2016 nominován do užšího výběru na Oscara za nejlepší krátký animovaný film. 

Celá ČR, zahraničí
Děti a mládež, Knihy, literatura, média, Soutěže a festivaly, Živé umění
Co se děje
16.08.2019

PRAHA: Narodila se v Praze, ale většinu svého dětství prožila v pohraničí, kam se její rodiče přestěhovali v padesátých letech v rámci poválečného dosidlování. Oba pracovali v rozhlase, kde se profesně nakonec usadila i ona. V tehdy komunistickém Československu snad ani netušila, že se jí někdy podaří uplatnit v oboru, který chtěla vždy studovat – dramaturgii. Osud Aleny Zemančíkové je úzce spjat s amatérským divadlem, ale také s osudem mým, protože je dlouholetou blízkou přítelkyní naší rodiny. Další díl seriálu Před Sametem a po Sametu je tudíž více osobní.

Celá ČR
Knihy, literatura, média, Soutěže a festivaly, Vzdělávání, Živé umění
Články a komentáře
14.08.2019

ČR: "Víme, že začínající kulturní projekty, umělci a designéři to nemají lehké a peníze na spolupráci s profesionálem jim často chybí. Několika z nich chceme poskytnout služby z oblasti PR, marketingu a sociálních sítí v podobě jedné konzultace zdarma. Jen nás musí pozvat na kafe, které spolu vypijeme,"  zní nabídkA PIARISTŮ.

Celá ČR, Hl. m. Praha
Instituce a kulturní zařízení, Ostatní, Vzdělávání
Co se děje
05.08.2019

PRAHA: Na Praze 7 se otevřel obchod, který zatím nemá v Evropě obdobu. Projekt Textile Mountain (Hora hadrů) chce vdechnout nový život a využití textilním a souvisejícím materiálům, které kvůli nadprodukci končí nevyužité ve skladu nebo rovnou jako odpad. Za nápadem stojí návrhářka Lenka Vacková, držitelka titulu Módní designér roku 2017 v cenách Czech Grand Design.

Hl. m. Praha
Instituce a kulturní zařízení, Ostatní
Co se děje
05.08.2019