neděle
16. června 2019
Svátek slaví: Zbyněk
plakát akce
© zdroj: http://www.jicin.orgSedmý prvomájový vejšlap na Zebín

JIČÍN: Nadační fond Jičín - město pohádky pořádá další ročník turistické akce pro všechny, kteří mají chuť prožít prvomájové odpoledne v přírodě.

01.05.2019
14:00
Autor článku: 
TZ/ika

Ve středu 1/5/2019 vyrážíme ve 14 h
Sraz na konci lipového stromořadí v Jičíně - Sedličkách, odtud společný výstup (můžete i samostatně).
Na vrcholu bude od 14:30 do 16:00 otevřena kaple sv. Máří Magdaleny. Kdo Zebín v uvedeném čase zdolá, obdrží pamětní lístek a může vyhrát vstupenky na sobotní program festivalu Jičín – město pohádky.

Nadační fond Jičín - město pohádky
Denisova 400
506 01 Jičín
www.pohadka.cz

Mohlo by vás také zajímat...

BRNO: 1. 10. 2019 zahájí činnost nová česká platforma pro performativní umění sídlící v Brně s názvem Terén. Vzniká vedle renomovaných repertoárových divadel Husa na provázku a HaDivadlo jako třetí scéna brněnské městské organizace Centrum experimentálního divadla.

Jihomoravský kraj
Instituce a kulturní zařízení, Živé umění
Co se děje
13.06.2019

JIHOČESKÝ KRAJ: Nezadržitelně se nám blíží doba letních dovolených s ní i plánování výletů za zábavou a poznáním. Vydejme se třeba na Táborsko. Okres Tábor se rozkládá v severní části Jihočeského kraje, jeho pomyslnou osu tvoří řeka Lužnice, která si zachovává svůj původní ráz. Lužnice i do ní přitékající Nežárka jsou velmi oblíbené dopravní tepny vodáků, kteří zde během horkých letních dnů brázdí hladiny svými kajaky a loďkami.

Jihočeský kraj
Cestovní ruch, Ostatní, Památky
Co se děje
13.06.2019

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ: Porota unikátního srovnávacího průzkumu Místo pro život 2019 udělila Královéhradeckému kraji první místo. Tento projekt vyhodnocuje životní podmínky v jednotlivých krajích a snaží se upozorňovat na nejlepší regiony České republiky. Kraj získal prvenství už loni.

Královéhradecký kraj
Cestovní ruch, Instituce a kulturní zařízení, Ostatní, Soutěže a festivaly
Co se děje
12.06.2019

BROUMOV: Přes 420 tisíc korun se vybralo při tiché i veřejné aukci uměleckých předmětů a vín na Dobročinném večeru pro Broumovsko. Ten se konal v pátek 7. června v broumovském klášteře, za přítomnosti více než sta návštěvníků a hostů z celého regionu.

Královéhradecký kraj
Instituce a kulturní zařízení, Vzdělávání
Co se děje
12.06.2019