úterý
24. dubna 2018
Svátek slaví: Jiří
Tým PROPAMÁTKY
© www.darujme.cz/projekt/1200534Podpořte tým PROPAMÁTKY


ČR: Institut pro památky a kulturu, o.p.s., je nezisková organizace, která provozuje portál PROPAMÁTKY, pořádá konference, realizuje projekt o financování kulturního dědictví MÁME VYBRÁNO a další. OD ROKU 2007 POMÁHÁ ŠÍŘIT OSVĚTU A PŘÍKLADY DOBRÉ PRAXE V PÉČI O KULTURNÍ DĚDICTVÍ.
 
 
Autor článku: 
luk

Proč podpořit PROPAMÁTKY? Protože má narozeniny!

V polovině listopadu uplynulo 10 let od založení Institutu pro památky a kulturu, provozovatele redakce PROPAMÁTKY.  Jde o první kulaté výročí a důležitý mezník, který pro celý tým znamená mnoho.

"Je to radost z dosavadní práce, ale také závazek vůči všem našim čtenářům, příznivcům a dárcům. Mám zároveň skvělou příležitost se ohlédnout a poděkovat všem, kteří nám pomohli a stále pomáhají. Má to smysl. Myslím, že letošní výročí je tím správným důvodem podpořit práci našeho týmu a jeho další rozvoj," říká Aleš Kozák, zakladatel organizace.

CHCI PODPOŘIT PROPAMÁTKY

 

Mohlo by vás také zajímat...

OSTRAVA: Město darovalo Ostravské univerzitě pozemky za Divadlem Antonína Dvořáka. Univerzita na nich postaví dvě nové budovy – Klastr umění a designu a zázemí pro sport, zdraví a technologie. Podle primátora Tomáš Macury budovy přinesou oživení centra a zároveň je důležité, že budou otevřeny i pro veřejnost.

Moravskoslezský kraj
Instituce a kulturní zařízení
Co se děje
24.04.2018

BRNO: Ve městě startuje druhé kolo hry „Brno, co není“: www.brnoconeni.cz. Představí Brňanům prostřednictvím „šifrovačky“ další strategický projekt – tentokrát Janáčkovo kulturní centrum – nový Sál pro Brno. Koncept druhého kola hry a jednotlivých šifer je inspirován osobou skladatele Leoše Janáčka.

Jihomoravský kraj
Instituce a kulturní zařízení, Ostatní, Soutěže a festivaly
Co se děje
24.04.2018

BRNO: Máte zájem podílet se na festivalu Re:publika, který odstartuje 26. května na brněnském výstavišti? Pořadatelé rádi přivítají kohokoli, bez ohledu na věk či profesi. Stačí k tomu dobrý nápad, jak se s vaší provozovnou, kavárnou či organizací připojit. 

Jihomoravský kraj
Ostatní, Soutěže a festivaly
Co se děje
24.04.2018

PARDUBICE: Jeden společný průkaz čtenářům od podzimu 2017 umožňuje využívat služby všech knihoven na území města Pardubic. Do tohoto projektu se zapojilo celkem 12 knihoven (Krajská knihovna v Pardubicích a knihovny městských částí Doubravice, Dubina, Dukla, Hostovice, Nemošice, Ohrazenice, Pardubičky, Polabiny, Rosice n. Labem, Staré Čívice a Svítkov).

Pardubický kraj
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média
Co se děje
24.04.2018