pondělí
16. července 2018
Svátek slaví: Luboš
Tým PROPAMÁTKY
© www.darujme.cz/projekt/1200534Podpořte tým PROPAMÁTKY


ČR: Institut pro památky a kulturu, o.p.s., je nezisková organizace, která provozuje portál PROPAMÁTKY, pořádá konference, realizuje projekt o financování kulturního dědictví MÁME VYBRÁNO a další. OD ROKU 2007 POMÁHÁ ŠÍŘIT OSVĚTU A PŘÍKLADY DOBRÉ PRAXE V PÉČI O KULTURNÍ DĚDICTVÍ.
 
 
Autor článku: 
luk

Proč podpořit PROPAMÁTKY? Protože má narozeniny!

V polovině listopadu uplynulo 10 let od založení Institutu pro památky a kulturu, provozovatele redakce PROPAMÁTKY.  Jde o první kulaté výročí a důležitý mezník, který pro celý tým znamená mnoho.

"Je to radost z dosavadní práce, ale také závazek vůči všem našim čtenářům, příznivcům a dárcům. Mám zároveň skvělou příležitost se ohlédnout a poděkovat všem, kteří nám pomohli a stále pomáhají. Má to smysl. Myslím, že letošní výročí je tím správným důvodem podpořit práci našeho týmu a jeho další rozvoj," říká Aleš Kozák, zakladatel organizace.

CHCI PODPOŘIT PROPAMÁTKY

 

Mohlo by vás také zajímat...

LIBERECKÝ KRAJ: Papírna Hamr na Jezeře a zámecký areál Návarov vyhlásil kraj Památkami roku 2017 Libereckého kraje. Oběma památkám bude udělen titul a odměna ve výši 50 000 Kč. Kraj tímto způsobem oceňuje úspěšné projekty obnovy budov nebo staveb, které mají významné památkové, architektonické nebo urbanistické hodnoty a jsou nositeli specifického charakteru prostředí.

Liberecký kraj
Památky, Soutěže a festivaly
Co se děje
16.07.2018

ČR: Projekt České a slovenské stavby století si klade za cíl propagaci úspěchů českého a slovenského stavitelství v průběhu uplynulých 100 let. Vhodným způsobem tak doplňuje oslavy vzniku samostatné Československé republiky. Do projektu byla zařazena stavební a architektonická díla s ohledem na jejich význam a přínos od roku 1918 do současnosti.

Celá ČR
Soutěže a festivaly
Co se děje
16.07.2018

KARLOVARSKÝ KRAJ: ​Především na rozvoj cestovního ruchu jsou zaměřeny projekty, které uspěly s žádostí o dotace z programu Evropské územní spolupráce 2014 - 2020 mezi ČR a Svobodným státem Sasko. Díky tomu budou moci turisté v české a saském příhraničí navštívit mimo jiné zážitková místa či využít interaktivní infokiosky. 

Karlovarský kraj
Cestovní ruch, Granty
Co se děje
16.07.2018

ČR: O laureátovi ceny Památky děkují rozhoduje veřejnost a získává ji počin, který zvítězí v on-line hlasování. Jde o jedno z ocenění udílených v rámci každoročního klání o cenu Patrimonium pro futuro, kterou vyhlašuje NPÚ jako příspěvková organizace ministerstva kultury pověřená záchranou a rozvíjením hodnot památkového fondu.

Celá ČR
Památky, Soutěže a festivaly
Co se děje
16.07.2018