úterý
19. března 2019
Svátek slaví: Josef
PiňaKoláda
© Karel NovotnýPiňaKoláda zahraje ve Vilémově u Golčova Jeníkova

VILÉMOV: Klub seniorů ve Vilémově u Golčova Jeníkova /HB/ pořádá v tamním zrekonstruovaném a bezbariérovém Kulturním době koncert hudební skupiny Soňa+Pavla = PiňaKoláda, který se koná v pátek dne 22. 02. 2019 od 19,00 hodin.

22.02.2019
19:00 - 22:00
Autor článku: 
Karel Novotný

Vstupenky budou v předprodeji na úřadě Městyse za 150,- Kč a nebo pak v den konání u pokladny za 200,-Kč. Možnost tancování a občerstvení samozřejmostí. 

 

Mohlo by vás také zajímat...

PRAHA: Pohybově hlasové dílny pro starší a seniory nabízí kromě příjemné fyzické aktivity i nové umělecké prožitky a možnost strávit volný čas ve skupině podobně naladěných lidí. Dílny jsou určeny všem!  Žádné předchozí zkušenosti nejsou třeba, vhodné jsou pro lidi středního a staršího věku.

 

Hl. m. Praha
Senioři, Vzdělávání
Co se děje
11.03.2019

PRAHA/JIHLAVA: Osmý ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu Fun Fatale nabídne ve dnech 13. až 31. března inscenace předních akrobatek z Finska, Švýcarska či Spojených států amerických. V komorních inscenacích výhradně ženských interpretek uvidíte tanec s diabolem, akrobacii na kole, propojení cirkusu a nových médií nebo neopakovatelnou site-specific performance v prostorách bývalého bazénu. 

Hl. m. Praha, Kraj Vysočina
Soutěže a festivaly
Co se děje
11.03.2019

LIBEREC: V letošním roce se Sdružení ve svých aktivitách zaměří na připomenutí 120 let výročí od úmrtí Karoliny Světlé, 50 let založení Sdružení a 100 let Podještědského muzea. Jarní výstava lidového odívání z Podještědí v liberecké knihovně zahajuje rok,v němž uspořádá Sdružení společně se spolkem Stopy v krajině a a lidovým souborem Horačkami Festival Karoliny Světlé, na podzim pak setkání členů Sdružení a koncert.

Liberecký kraj
Lidová kultura
Pozvánky na akce, Co se děje
18.03.2019

JIHLAVA: Celkem sedm choreografií Baletního studia při Moravském divadle uspělo na víkendové kvalifikaci na mistrovství světa v Portugalsku. Soutěž se uskutečnila v Jihlavě. Samotné mistrovství proběhne na přelomu června a července ve městě Braga. Dance World Cup je světovou taneční soutěží pro amatéry ve věku od 4 do 25 let.

Kraj Vysočina, Olomoucký kraj
Děti a mládež, Instituce a kulturní zařízení, Soutěže a festivaly, Živé umění
Co se děje
06.03.2019