středa
18. července 2018
Svátek slaví: Drahomíra
© OM v LitoměřicíchVyrobme si knížku – tvořivá dílna pro děti i dospělé

LITOMĚŘICE: Na první lednovou sobotu připravilo litoměřické muzeum další z doprovodných akcí k výstavě Tajemství barokní knihy. Od 14 do 16 hodin bude v prostorách muzea probíhat tvořivá dílna Vyrobme si knížku, která je určena zejména dětem, zúčastnit se jí ale mohou všichni zájemci bez omezení věku.

06.01.2018
14:00 - 16:00
Autor článku: 
Oblastní muzeum v Litoměřicích

Naučíme se šít sešitovou vazbu a dozvíme se, co je katunový tisk – ten si dostupnými prostředky také vyzkoušíme.

Mohlo by vás také zajímat...

PRAHA: Tanec Praha již 12 let realizuje projekt Tanec školám, který přináší dětem do pražských škol kreativní pohybovou výuku. Druhým rokem organizujeme také zážitkově-metodické semináře pro lektory, taneční pedagogy a nové zájemce. 

Hl. m. Praha
Vzdělávání
Co se děje
17.07.2018

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ: Další dvě nové aplikace jsou k dispozici na webu Moravskoslezského kraje. Zvou k návštěvě koupališť a rozhleden v regionu. Stejně jako předchozí aplikace jsou dostupné zdarma, opět bez nutnosti instalace. 

Moravskoslezský kraj
Cestovní ruch, Knihy, literatura, média
Co se děje
17.07.2018

TELČ: Francouzsko-česká hudební akademie v Telči byla v roce 1995 založena jako ojedinělý hudební evropský projekt propojující českou a francouzskou kulturu. Zakladatelem projektu je Město Telč, Francouzské velvyslanectví a Francouzský institut v Praze. 

Kraj Vysočina
Vzdělávání, Menšiny a cizinci, Živé umění
Co se děje
17.07.2018

PLZEŇ:  Letos kraj při příležitosti Mezinárodního dne seniorů přichystal koncert s muzikálovými, operetními a filmovými melodiemi 20. století. V pondělí 1. října 2018 od 17:00 hodin v Měšťanské besedě v Plzni zazpívají sólisté Josef Laufer a Pavla Břínková, a to za doprovodu Orchestru Václava Hybše.

Plzeňský kraj
Senioři
Pozvánky na akce
16.07.2018