čtvrtek
25. srpna 2016
Svátek slaví: RadimNezmaři – 35 let na cestě

22.02.2013
Skupina Nezmaři je charakteristická vícehlasým vokálem s doprovodem akustických nástrojů. Její repertoár tvoří převážně vlastní písně, ale i světová folková klasika. Vstupné: 200,- Kč, sleva pro seniory, studenty 160,- Kč KULTURNÍ CENTRUM „12“ pobočka Pertoldova 3346 143 00 Praha 4 – Modřany tel.: 244 403 129 e-mail: kc12@kc12.cz www.kc12.cz

Mohlo by vás také zajímat...

ČR: Máte kolem sebe děti, mladé lidi či kamarády, které baví pomáhat? Chcete společně něco zažít? Znáte někoho, kdo pomoc potřebuje? Napadá vás, jak získat peníze pro dobrou věc? Staňte se Dobro-druhy. Pomáhat může být dobrodružství! Nadce VIA vyhlašuje program Dobro-druzi! Je to program filantropický, jehož cílem je vést lidi k filantropii ve věku, kdy to má největší smysl.

Celá ČR, Hl. m. Praha
Děti a mládež, Granty, Ostatní
Nepřehlédněte
24.08.2016

PRAHA: Předpremiéra sólového představení jedné z předních osobností novocirkusové scény Daniela Gulka, česká premiéra adorované inscenace Edgar’s Echo, pestrá přehlídka domácích souborů a umělců, večer věnovaný nastupující generaci artistů či představení pro děti – mezinárodní festival Letní Letná vstupuje do svého druhého týdne opět s nabitým programem.
 

Hl. m. Praha
Soutěže a festivaly
Co se děje
24.08.2016

PRAHA: Divadlo na Vinohradech přivítá poslední srpnovou sobotu XV. ročník benefičního koncertu Kapky naděje. Prostřednictvím finančního obnosu, který se během večera vybere, podpoří zakoupením potřebných přístrojů hned několik nemocnic. Koncertem bude také zahájen nový projekt nadace – Dobrák od kosti.  Diváky v sále, ale i u televizních obrazovek čeká nabitý program. 

Celá ČR, Hl. m. Praha
Handicap, Živé umění
Co se děje
24.08.2016

PRAHA: Galerie NoD již čtvrtý rok pořádá letní výstavu nezávislého autorského umění SAMOROSTI 2016. Letošního ročníku se opět účastní velký počet tvůrců z celého spektra společnosti, kteří v prostorách renomované pražské galerie vystavují svá výtvarná díla. Podobně jako předešlé léta, i tento rok mají autoři výstavy SAMOROSTI 2016 jedinečnou příležitost představit svou tvorbu v rámci cyklu veřejných autorských prezentací Ke kořenům, které probíhají v měsíci srpnu jako doprovodný program výstavy. 

Hl. m. Praha
Živé umění
Co se děje
23.08.2016