sobota
23. července 2016
Svátek slaví: LiborNezmaři – 35 let na cestě

22.02.2013
Skupina Nezmaři je charakteristická vícehlasým vokálem s doprovodem akustických nástrojů. Její repertoár tvoří převážně vlastní písně, ale i světová folková klasika. Vstupné: 200,- Kč, sleva pro seniory, studenty 160,- Kč KULTURNÍ CENTRUM „12“ pobočka Pertoldova 3346 143 00 Praha 4 – Modřany tel.: 244 403 129 e-mail: kc12@kc12.cz www.kc12.cz

Mohlo by vás také zajímat...

PRAHA: Bezdomovci v největších městech republiky dostali novou možnost přivýdělku. Ti, kteří prodávají časopis Nový prostor, prodávají nově i knihu. Sbírku humoristických fejetonů Jana Sterna nazvanou Démonologie všedního života. Projekt časopisu, z jehož prodeje mají bezdomovci polovinu ceny, běží v České republice již sedmnáctým rokem. Nově se prodejci Nového prostoru stali i distributory knižními. A to výhradními. 

Hl. m. Praha
Knihy, literatura, média, Ostatní
Co se děje
21.07.2016

PRAHA: Umělkyně Gordana Turuk (tvořící pod pseudonymem Gordana Glass či Euboia Glass) je dobře známá především u našich slovenských sousedů. Její úžasná díla ze skla obdržely při návštěvě Slovenska takové osobnosti, jakými jsou papež Benedikt XVI, britská královna Alžběta II., prezidenti Miloš Zeman, či Václav Klaus. Unikátní skvosty vytvořené jejíma rukama mohou obdivovat i čeští návštěvníci umělecké galerie této talentované dámy, a to přímo v centru Prahy.

Hl. m. Praha
Instituce a kulturní zařízení
Co se děje
20.07.2016

DOUDLEBY NAD ORLICÍ: Dobré divadlo uvede pohádku O vodníku Řešátkovi v neděli 21. srpna v 11 hodin na zámku v Doudlebách nad Orlicí. Pohádku s loutkami, malováním a písničkami zahraje divadlo Harmonika z Prahy. Divadelní představení je součástí tradičních farmářských trhů, které se konají na zámku. Vstup na pohádku je zdarma.

Královéhradecký kraj
Děti a mládež, Živé umění
Pozvánky na akce
20.07.2016

PRAHA: Úspěšný projekt hlavního města Prahy Akademie umění a kultury pro seniory se dočká rozšíření o dalších šest základních uměleckých škol. Díky tomu se dostane na stovky seniorů, kteří o studium v akademii průběžně projevují zájem. Rozšíření schválila Rada hlavního města Prahy na návrh radní pro oblast školství a evropských fondů Ireny Ropkové.

 

Hl. m. Praha
Instituce a kulturní zařízení, Senioři, Vzdělávání
Co se děje
20.07.2016