pátek
21. října 2016
Svátek slaví: BrigitaNezmaři – 35 let na cestě

22.02.2013
Skupina Nezmaři je charakteristická vícehlasým vokálem s doprovodem akustických nástrojů. Její repertoár tvoří převážně vlastní písně, ale i světová folková klasika. Vstupné: 200,- Kč, sleva pro seniory, studenty 160,- Kč KULTURNÍ CENTRUM „12“ pobočka Pertoldova 3346 143 00 Praha 4 – Modřany tel.: 244 403 129 e-mail: kc12@kc12.cz www.kc12.cz

Mohlo by vás také zajímat...

PRAHA: Ve středu 19. října 2016 byla vyhlášena výtvarná soutěž pro mládež na téma: ŽIVOT ELIŠKY PŘEMYSLOVNY. Je součástí projektu Pocta Elišce Přemyslovně & posledním Přemyslovcům, který podpořilo Ministerstvo kultury České republiky a hlavní město Praha. Čestnou předsedkyní hodnotící komise je náměstkyně primátorky hl. m. Prahy Eva Kislingerová.

Hl. m. Praha
Děti a mládež, Soutěže a festivaly
Co se děje
20.10.2016

PRAHA: Filmy promítané na festivalu Jeden svět mění postoje a chování publika. Potvrdil to průzkum agentury MillwardBrown, která měřila dopad vybraných dokumentárních filmů. Pro jeden z takto prověřených dokumentů získal festival práva pro bezplatné promítání na území České republiky v rámci právě vydávané filmové sady projektu Promitej i ty! Jejich účinek si mohou Češi a Moravané vyzkoušet na vlastní kůži.

Celá ČR, Hl. m. Praha
Ostatní, Soutěže a festivaly
Co se děje
18.10.2016

PRAHA: Socha F. Kafky, která se nachází na piazze za Obchodním centrem Quadrio neujde již dva roky pozornosti turistů ani náhodných kolemjdoucích. Národní třída se tak řadí mezi nejvyhledávanější místa české metropole amatérskými fotografy z celého světa. Ti na soše s otočnou tváří známého pražského německy píšícího spisovatele oceňují především originalitu a její proměnlivost. Díky ní je hlava na každé fotografii jedinečná. Podobu sochy a mechaniku jejího pohybu ztvárnil světoznámý český umělec David Černý.

Hl. m. Praha
Cestovní ruch, Živé umění
Co se děje
18.10.2016

PRAHA: Pražské zastupitelstvo schválilo na svém zářijovém zasedání založení Nadačního fondu Praha ve filmu - Prague Film Fund. Účelem tohoto fondu je podpora pozitivní reprezentace hlavního města Prahy v zahraničí prostřednictvím filmové a televizní tvorby. „Uvědomujeme si přesahy audiovizuální produkce, které se promítají do ekonomických přínosů městského i státního rozpočtu, zaměstnanosti i zvýšeného zájmu o Prahu jako turistickou destinaci,“ řekl radní Jan Wolf, který návrh na založení fondu předkládal.

Hl. m. Praha
Instituce a kulturní zařízení, Legislativa a ekonomika
Co se děje
18.10.2016