pondělí
16. července 2018
Svátek slaví: Luboš
© BannerNetradiční setkání s herci a tvůrci

PRAHA: Netradiční setkání s herci a tvůrci inscenace Noc bláznů (premiéra 12. března v Divadle Rokoko) proběhne ve středu 2. března od 14:30 hodin v Divadle Rokoko (pasáž Rokoko, Václavské náměstí). Budete mít příležitost nahlédnout do zákulisí zkoušení, uvidíte fotografie a další zajímavosti z příprav inscenace.

Autor článku: 
Tereza Kochová

Moderování se ujme sám režisér Pavel Khek, který Vám na jevišti představí všechny postavy.
V komedii o tom, kdo je vlastně blázen hrají: Pavel Juřica, Michael Vykus, Henrieta Hornáčková, Tomáš Novotný, Veronika Gajerová, Diana Šoltýsová, Nina Horáková, Aleš Bílík, Stanislava Jachnická, Oldřich Vízner, Radim Madeja / Michal Balcar.

Na setkání bude možnost fotografovat, v případě zájmu o natáčení, mě prosím předem kontaktujte.

Svou účast prosím potvrzujte odpovědí na e-mail: tereza.kochova@m-d-p.cz
 

Po zkušenostech z předchozích TK si dovolujeme upozornit, že bez potvrzené akreditace Vám do divadla nebude umožněn přístup.

Děkujeme

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tereza Kochová

Mohlo by vás také zajímat...

NIŽBOR: Historie sklárny v Nižboru na Křivoklátsku sahá až do roku 1903, kdy byla založena. Její zakladatel Antonín Rückl byl členem známého sklářského rodu, který u nás postavil skláren hned několik. V roce 1923 se tyto sklárny spojily v akciovou společnost rodiny Rücklů.

Středočeský kraj
Cestovní ruch, Instituce a kulturní zařízení
Co se děje
16.07.2018

ČR: CBS Nakladatelství známé především výrobou netradičních ručně malovaných map se chystá vydat knihu Česko z nebe, která svým čtenářům nabídne letecké pohledy na Českou republiku a zároveň zastřeší edici se stejným názvem – Česko z nebe, která vzniká v jednotlivých regionech. Regionální knihy obsahují letecké pohledy na jednotlivé oblasti ČR, nová kniha přiblíží z ptačí perspektivy celou zemi a její krásy. Autorem fotografií je pilot, cestovatel a podnikatel Milan Paprčka. Vydání se plánuje na začátek roku 2019.

Celá ČR
Cestovní ruch, Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média
Co se děje
12.07.2018

PLZEŇ: Koloběžky, Náplavka, PechaKucha, Střecha, Kontejnery… to vše je k světu. Tedy pardon: K světu. A za tím vším mnoho odhodlaných a schopných mladých lidí v čele s Kubou Marešem. Energickým plzeňským architektem, který neposedí a hlavou se mu spřádají další a další projekty. A co víc? Projekty, které realizuje.

Plzeňský kraj
Děti a mládež, Ostatní, Památky, Soutěže a festivaly, Živé umění
Články a komentáře
11.07.2018

KRÁLOVÉDVORSKO: Příležitost poznat zajímavá místa nejen na Královédvorsku a zároveň soutěžit o atraktivní ceny. Přesně to nabízí nová turistická hra s názvem Toulky nejen Královédvorskem, kterou spustilo město Dvůr Králové nad Labem a jejímž cílem je propagovat památky a atraktivní turistické lokality. Hra potrvá až do září 2020.

Královéhradecký kraj
Cestovní ruch, Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média
Co se děje
10.07.2018