pátek
19. října 2018
Svátek slaví: Michaela
© BannerNetradiční setkání s herci a tvůrci

PRAHA: Netradiční setkání s herci a tvůrci inscenace Noc bláznů (premiéra 12. března v Divadle Rokoko) proběhne ve středu 2. března od 14:30 hodin v Divadle Rokoko (pasáž Rokoko, Václavské náměstí). Budete mít příležitost nahlédnout do zákulisí zkoušení, uvidíte fotografie a další zajímavosti z příprav inscenace.

Autor článku: 
Tereza Kochová

Moderování se ujme sám režisér Pavel Khek, který Vám na jevišti představí všechny postavy.
V komedii o tom, kdo je vlastně blázen hrají: Pavel Juřica, Michael Vykus, Henrieta Hornáčková, Tomáš Novotný, Veronika Gajerová, Diana Šoltýsová, Nina Horáková, Aleš Bílík, Stanislava Jachnická, Oldřich Vízner, Radim Madeja / Michal Balcar.

Na setkání bude možnost fotografovat, v případě zájmu o natáčení, mě prosím předem kontaktujte.

Svou účast prosím potvrzujte odpovědí na e-mail: tereza.kochova@m-d-p.cz
 

Po zkušenostech z předchozích TK si dovolujeme upozornit, že bez potvrzené akreditace Vám do divadla nebude umožněn přístup.

Děkujeme

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tereza Kochová

Mohlo by vás také zajímat...

PRAHA: V České republice doposud neexistovalo filmové muzeum. To se ale zanedlouho změní – filmové muzeum NaFilM v prosinci přivítá své první návštěvníky. Sídlit bude v centru Prahy, v historické budově Mozarteum. Vstupenky jsou již teď k zakoupení na Hithitu.

 

 

Hl. m. Praha
Děti a mládež, Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média
Co se děje
18.10.2018

PRAHA: Na sklonku roku 1918 se v pražském kině Světozor uskutečnila první filmová projekce. Sto let poté, konkrétně 11. října, se návštěvníci pražského kina Světozor vedle stávajících dvou dočkali také nového třetího sálu. Díky němu bude moci kino sídlící ve Vodičkově ulici uvádět přes čtyři stovky filmových projekcí měsíčně, rozšíří svou dramaturgii a také zprovozní samoobslužný bar založený na vzájemné důvěře.

Hl. m. Praha
Cestovní ruch, Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média
Co se děje
19.10.2018

ČR: Cílem Nadačního fondu Magdaleny Kožené je podpořit a zviditelnit význam uměleckého vzdělávání v naší společnosti. Také za tím účelem vznikl stipendijní program MenART, který míří do základních uměleckých škol s cílem podpořit vyhledávání, rozvoj a podporu mladých talentů, a inspirovat pedagogy, kteří se jejich výuce věnují.

 
Celá ČR
Instituce a kulturní zařízení, Vzdělávání
Co se děje
18.10.2018

VYSOKÝ CHLUMEC: Rozšíření Skanzenu ve Vysokém Chlumci o hospodářský patrový objekt z Mokřan čp. 13 a obytné stavení z Řikova čp. 12 umožní realizaci nových interiérových expozic, popřípadě poskytnou prostor pro specializované výstavy určené nejširší veřejnosti, pro zpřístupnění dosud nevystavovaných sbírkových předmětů muzea či seznámení se s vývojem a technologiemi tradičního stavitelství 18. a 19. století.

Středočeský kraj
Instituce a kulturní zařízení, Památky
Co se děje
18.10.2018