středa
24. ledna 2018
Svátek slaví: Milena
© BannerNetradiční setkání s herci a tvůrci

PRAHA: Netradiční setkání s herci a tvůrci inscenace Noc bláznů (premiéra 12. března v Divadle Rokoko) proběhne ve středu 2. března od 14:30 hodin v Divadle Rokoko (pasáž Rokoko, Václavské náměstí). Budete mít příležitost nahlédnout do zákulisí zkoušení, uvidíte fotografie a další zajímavosti z příprav inscenace.

Autor článku: 
Tereza Kochová

Moderování se ujme sám režisér Pavel Khek, který Vám na jevišti představí všechny postavy.
V komedii o tom, kdo je vlastně blázen hrají: Pavel Juřica, Michael Vykus, Henrieta Hornáčková, Tomáš Novotný, Veronika Gajerová, Diana Šoltýsová, Nina Horáková, Aleš Bílík, Stanislava Jachnická, Oldřich Vízner, Radim Madeja / Michal Balcar.

Na setkání bude možnost fotografovat, v případě zájmu o natáčení, mě prosím předem kontaktujte.

Svou účast prosím potvrzujte odpovědí na e-mail: tereza.kochova@m-d-p.cz
 

Po zkušenostech z předchozích TK si dovolujeme upozornit, že bez potvrzené akreditace Vám do divadla nebude umožněn přístup.

Děkujeme

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tereza Kochová

Mohlo by vás také zajímat...

ZÁKUPY: Ojedinělá přes sto let fungující výroba masopustních masek z papíru obohatila Národní seznam nemateriálního kulturního dědictví. Návrh na zápis podalo Muzeum Českého ráje v Turnově. Vedle vánočních ozdob ze skleněných perliček a roprachtických saní rohaček jsou masky ze Zákup dalším důležitým tradičním prvkem Libereckého kraje, který figuruje na tomto seznamu.

Liberecký kraj
Instituce a kulturní zařízení, Lidová kultura
Co se děje
23.01.2018

PRAHA: Saský kurfiřt a polský král se přes vysoké stáří představil na novoroční recepci Kontaktní kanceláře Svobodného Saského státu v budově Lužického semináře na Kampě jako statný a galantní muž.  Svébytným kostýmem a vystoupením se stal stejně jako kdysi miláčkem žen.

Hl. m. Praha
Instituce a kulturní zařízení, Menšiny a cizinci
Co se děje
23.01.2018

PARDUBICE: Východočeské muzeum v Pardubicích a Zámek Pardubice v loňském roce přivítaly více než 136 tisíc návštěvníků. Výstavy a bohatý program přitáhly o 26 tisíc lidí více než v roce 2016. Je to zatím vůbec nejvyšší návštěvnost, kterou muzeum zaznamenalo.

Pardubický kraj
Instituce a kulturní zařízení, Památky
Co se děje
22.01.2018

PRAHA-ČR: Vydavatelství Českého rozhlasu Radioservis vydává vzpomínkové album Václava Riedlbaucha, hudebního skladatele, kulturního manažera, profesora VŠE, ředitele Nadace Bohuslava Martinů, který zemřel 3. listopadu 2017. Projekt vznikl za podpory Nadace Bohuslava Martinů.

Celá ČR, Hl. m. Praha
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média, Živé umění
Co se děje
22.01.2018