středa
25. dubna 2018
Svátek slaví: Marek
© BannerNetradiční setkání s herci a tvůrci

PRAHA: Netradiční setkání s herci a tvůrci inscenace Noc bláznů (premiéra 12. března v Divadle Rokoko) proběhne ve středu 2. března od 14:30 hodin v Divadle Rokoko (pasáž Rokoko, Václavské náměstí). Budete mít příležitost nahlédnout do zákulisí zkoušení, uvidíte fotografie a další zajímavosti z příprav inscenace.

Autor článku: 
Tereza Kochová

Moderování se ujme sám režisér Pavel Khek, který Vám na jevišti představí všechny postavy.
V komedii o tom, kdo je vlastně blázen hrají: Pavel Juřica, Michael Vykus, Henrieta Hornáčková, Tomáš Novotný, Veronika Gajerová, Diana Šoltýsová, Nina Horáková, Aleš Bílík, Stanislava Jachnická, Oldřich Vízner, Radim Madeja / Michal Balcar.

Na setkání bude možnost fotografovat, v případě zájmu o natáčení, mě prosím předem kontaktujte.

Svou účast prosím potvrzujte odpovědí na e-mail: tereza.kochova@m-d-p.cz
 

Po zkušenostech z předchozích TK si dovolujeme upozornit, že bez potvrzené akreditace Vám do divadla nebude umožněn přístup.

Děkujeme

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tereza Kochová

Mohlo by vás také zajímat...

ČR-PRAHA: Katalog o výstavě Magdaleny Jetelové, výjimečně graficky zpracovaný průvodce světem cirkusu Cirkus pictus nebo kniha o výtvarníku Svatopluku Klimešovi zvítězily v 53. ročníku soutěže Nejkrásnější české knihy roku 2017, jejíž slavnostní vyhlášení proběhlo ve čtvrtek 19. dubna 2018 v letohrádku Hvězda.

Celá ČR, Hl. m. Praha
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média, Soutěže a festivaly
Co se děje
24.04.2018

OSTRAVA: Město darovalo Ostravské univerzitě pozemky za Divadlem Antonína Dvořáka. Univerzita na nich postaví dvě nové budovy – Klastr umění a designu a zázemí pro sport, zdraví a technologie. Podle primátora Tomáš Macury budovy přinesou oživení centra a zároveň je důležité, že budou otevřeny i pro veřejnost.

Moravskoslezský kraj
Instituce a kulturní zařízení
Co se děje
24.04.2018

BRNO: Ve městě startuje druhé kolo hry „Brno, co není“: www.brnoconeni.cz. Představí Brňanům prostřednictvím „šifrovačky“ další strategický projekt – tentokrát Janáčkovo kulturní centrum – nový Sál pro Brno. Koncept druhého kola hry a jednotlivých šifer je inspirován osobou skladatele Leoše Janáčka.

Jihomoravský kraj
Instituce a kulturní zařízení, Ostatní, Soutěže a festivaly
Co se děje
24.04.2018

PARDUBICE: Jeden společný průkaz čtenářům od podzimu 2017 umožňuje využívat služby všech knihoven na území města Pardubic. Do tohoto projektu se zapojilo celkem 12 knihoven (Krajská knihovna v Pardubicích a knihovny městských částí Doubravice, Dubina, Dukla, Hostovice, Nemošice, Ohrazenice, Pardubičky, Polabiny, Rosice n. Labem, Staré Čívice a Svítkov).

Pardubický kraj
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média
Co se děje
24.04.2018