úterý
19. března 2019
Svátek slaví: Josef
Michael Patrick Kelly
© AeskimoMichael Patrick Kelly má nevídaný úspěch. Jeho pražský koncert je skoro vyprodán!

PRAHA: Michael Patrick Kelly, frontman legendární vlasaté rodinky Kelly Family (dříve přezdívaný Paddy), se vydal na letní evropské klubové turné. Zájem o něj je tak enormní, že zbývá jen málo vstupenek na jeho zářijový pražský koncert.

10.09.2016
20:00 - 21:30
Autor článku: 
Bc. Milan Papežík - M.P. Production

Paddy odehraje 10. 9. se svou kapelou bezmála dvouhodinovou pop-rockovou show v Paláci Akropolis. Na tento koncert se pravděpodobně rozjedou fanoušci ze všech koutů Evropy. A Paddy hlásá nesmírný úspěch. Je skoro vyprodáno! Zbývá jen zanedbatelné množství vstupenek v sítích Eventim, Ticketpro a GoOut.
Paddy po svém návratu z kláštera atakoval německé hitparády v prodejnosti nového alba Human. Několik týdnů se držel na 3. místě. Stal se také hvězdou několika televizních show a získal si zpět velkou přízeň publika.

Své chlapecké charizma nepopře. Na to, že mu bude příští rok 40 let, vypadá naprosto skvěle. Pro fanynky se snaží být stále tím atraktivním kloučkem, i když se před dvěma lety oženil se žurnalistkou Joelle. 

Mohlo by vás také zajímat...

ČR: Nadcházející týdny se ponesou ve znamení oslav divadla. Světový den divadla připadá každoročně na 27. března a slaví se od roku 1962. V současné době se v jednom týdnu propojuje společně se Světovým dnem divadla pro děti a mládež (20. března) a Světovým dnem loutkářství (21. března).

Celá ČR
Instituce a kulturní zařízení, Ostatní, Živé umění
Co se děje
19.03.2019

ČR-PRAHA: Letošní ročník festivalu Jeden svět už zná své vítěze. Celkem sedm cen udělily poroty v kategoriích Mezinárodní soutěž, Máte právo vědět a Česká soutěž. Letošní novinkou je Regionální porota složená ze tří zástupců měst, kde se koná Jeden svět v regionech. Zástupci studentů a studentek středních škol pak udělili Cenu studentské poroty. Diváci a divačky rozhodli pomocí hlasování po filmových projekcích o dokumentu, který získal Diváckou cenu nadačního fondu Avast.

Celá ČR
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média, Soutěže a festivaly, Živé umění
Co se děje
18.03.2019

ČR: Most!, Rapl, Svět pod hlavou. Zatímco Česká televize se s novou minisérií Sever vrací do severočeského kraje, režisér Robert Sedláček se po úspěšném Janu Palachovi opět věnuje televizní tvorbě. A ani tentokrát divák nepřijde o psychologickou rovinu příběhu. Hlavní roli, a zároveň svou první kriminální, ztvárňuje Jiří Mádl. Po jeho boku se objeví třeba Petra Špalková, Taťjana Medvecká, Martin Myšička nebo Štěpán Benoni. Filmaři jsou za polovinou natáčecího plánu, poslední klapka Severu padne na začátku května.

Celá ČR
Knihy, literatura, média, Živé umění
Co se děje
15.03.2019

PRAHA: Organizátoři Zlín Film Festivalu odstartovali v úterý 12. března nový ročník projektu Salon filmových klapek. Výstavu zahájil symbolickým klapnutím výtvarník Jaroslav Němeček, autor slavného Čtyřlístku. Unikátní umělecká díla od předních českých výtvarníků ztvárněná na filmové klapce jsou až do 25. března k vidění v prostorách pražského Divadla Hybernia. 

Celá ČR, Hl. m. Praha
Ostatní, Soutěže a festivaly
Co se děje
14.03.2019