úterý
11. prosince 2018
Svátek slaví: Dana
Maraton čtení
© Veronika KundratováMaraton čtení

13.03.2018
Autor článku: 
Klára Bajáková

HODONÍN: Městská knihovna Hodonín Vás zve na akci konanou dne 13. 3. 2018 od 9 h do 12 h.

Mohlo by vás také zajímat...

ČR: V rámci fotografické výstavy Andrej Pešta: Mire sveti / Světy Andreje Pešty vyhlašujeme fotografickou soutěž, která v obrysech na tvorbu Andreje Pešty navazuje. Andrej Pešta byl jako fotograf činný především v období let 1950 – 1980. Hlavním tématem jeho tvorby se stala Peštova rodina a nejbližší přátelé.

Celá ČR, Jihomoravský kraj
Soutěže a festivaly
Co se děje
10.12.2018

OSTRAVA: Inspirativní seminář Architektura knihoven proběhl 28. 11.  v souvislosti s obnoveným jednáním o plánované novostavbě Moravskoslezské vědecké knihovny v Ostravě zvané Černá kostka. V prostorách vědecké knihovny se sešlo téměř 50 účastníků z řad knihovnické veřejnosti a studentů architektury a knihovnictví, aby si ve dvou samostatných blocích vyslechli informace o nových trendech v oblasti stavby a vybavení knihoven 21. století.

Celá ČR, Moravskoslezský kraj
Děti a mládež, Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média, Ostatní, Vzdělávání
Co se děje
05.12.2018

JIHOMORAVSKÝ KRAJ: Letošní ročník soutěže na podporu čtenářství v Jihomoravském kraji „Jižní Morava čte“ se dostal do finále! Všichni nominovaní z kategorie výtvarné a literárně-výtvarné v kategorii 8-10 let se setkali v sobotu 1. prosince v Divadle Polárka, kde na ně čekalo divadelní představení a vyhlášení absolutních vítězů. Tuto sobotu 8. prosince v Hvězdárně a planetáriu Brno proběhne vyhlášení literární soutěže dětí ve věku 11–15 let a kategorie audiovizuální. Také pro ně je připraveno kromě filmových představení předání cen a čtení vítězných prací.

Jihomoravský kraj
Děti a mládež, Soutěže a festivaly
Co se děje
04.12.2018

LUČINA: V úterý 4. prosince 2018 bylo slavnostně předáno vysoké ocenění – Záslužný kříž MO ČR III. stupně válečnému veteránovi čet. v.v. Mikuláši Ganišinovi, které mu bylo uděleno 11. listopadu na Den válečných veteránů. Vyznamenání mu předal ředitel KVV Ostrava plk. ing. Jaroslav Hrabec na Obecním úřadě v Lučině, kde Mikuláši Ganišinovi poblahopřála starostka obce paní Ing. Dagmar Veselá, členové ČsOL jednoty Frýdek-Místek a Havířov a samozřejmě rodinní příslušníci.

Celá ČR, Moravskoslezský kraj
Ostatní
Co se děje
06.12.2018