neděle
22. října 2017
Svátek slaví: Sabina
© PlakátLétali za císaře pána


JIČÍN: Regionální muzeum a galerie v Jičíně pořádá přednášku publicisty a historika Bohumíra Kudličky „Létali za císaře pána – O našich letcích, kteří sloužili v rakousko-uherském letectvu“, která proběhne v úterý 28. 3. 2017 v 17 hodin v Konferenčním salónku (vstup muzeem).

 

28.03.2017
Autor článku: 
​Mgr. Lucie Stránská

 

Mgr. Lucie Stránská

Edukátorka a PR

Regionální muzeum a galerie v Jičíně
Valdštejnovo náměstí 1
506 01 Jičín
Tel.: +420 493 532 204, Mobil: + 420 776 807 306
Email: stranska@muzeumhry.cz

 

www.muzeumhry.cz

Mohlo by vás také zajímat...

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ: Během letní sezony připravil Královéhradecký kraj s využitím nejmodernější techniky balík nových propagačních materiálů, ve kterých ukazuje největší atraktivity regionu. Pro krajské občany, turisty i pro všechny ostatní jsou nyní připraveny letecké záběry, fotografie či brožury ve 12 jazykových mutacích.

Královéhradecký kraj
Cestovní ruch, Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média
Co se děje
20.10.2017

HRADEC KRÁLOVÉ: Ve Studijní a vědecké knihovně v Hradci Králové se včera večer již po deváté předávaly ceny nejlepším knihovnicím a knihovníkům našeho regionu. Slavnostní večer se uskutečnil pod záštitou hejtmana Královéhradeckého kraje. Ocenění byla udělena v kategoriích knihovník/knihovnice malé veřejné knihovny a knihovník/knihovnice veřejné knihovny.

Královéhradecký kraj
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média, Soutěže a festivaly
Co se děje
19.10.2017

HRADEC KRÁLOVÉ: Koncertně nabitou sobotou zakončil svůj program třiadvacátý ročník mezinárodního festivalu Jazz Goes to Town / Jazz jde městem, jenž nabídl pět festivalových dnů naplněných řadou strhujících hudebních vystoupení a exkluzivních českých koncertních premiér v široce pojaté dramaturgii reflektující rozmanitost současné jazzové scény. Festival přilákal do Hradce Králové na dvě tisícovky posluchačů všech věkových kategorií.

Královéhradecký kraj
Instituce a kulturní zařízení, Soutěže a festivaly
Co se děje
19.10.2017

OSTRAVA: Co je to Festival ostravských knihoven? Zábavné putování po knihovnách v centru Ostravy za dárky a zajímavým programem. Uskutečnilo se v úterý 3. 10. 2017. 

Celá ČR, Moravskoslezský kraj
Děti a mládež, Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média, Senioři, Vzdělávání
Zpráva týdne
19.10.2017