úterý
16. ledna 2018
Svátek slaví: Ctirad
© PozvánkaDiskuse na téma 30 let památkového zákona

PRAHA: V úterý 14. 11. 2017 od 17.30 h proběhne na půdě Katolické teologické fakulty UK v Praze (Thákurova 3, Praha 6 - Dejvice) panelová diskuse na téma 30 let památkového zákona, kterou pořádá studentský spolek Copertino, z.s. ve spolupráci s Centrem politických studií." 

 

 

 

14.11.2017
17:30
Autor článku: 
Kateřina Volfová

Svou účast na panelu přislíbili: PhDr. Ing. arch. Lenka Burgerová z Ústavu urbanismu Fakulty architektury ČVUT, PhDr. Vladimír Czumalo, CSc., historik umění, Ing. Jakub Děd za spolek Omnium, z.s., Mgr. Veronika Vicherková, architektka, za projekt Architektura 489, JUDr. Martin Zídek, ředitel odboru památkové inspekce MK ČR.

Kateřina Volfová
 
Spolek Copertino, z.s.
 
 
Více informací včetně medailonků jednotlivých panelistů najdete v události na FB zde http://bit.ly/2gSHCYX.
 
 
 
 
 
 
 
 

Mohlo by vás také zajímat...

ČESKÉ BUDĚJOVICE: Ve středu dne 3. ledna 2018 se v prostorách Krajského úřadu v Českých Budějovicích, U Zimního stadionu 1952/2, uskutečnila vernisáž výstavy "Ochotník - herec z ochoty". Výstavu podpořil Krajský úřad Jihočeského kraje, a je přístupná veřejnosti v měsíci lednu 2018 v otevíracích hodinách úřadu. 

Jihočeský kraj
Instituce a kulturní zařízení, Živé umění
Co se děje
16.01.2018

STŘEDOČESKÝ KRAJ: Do témat jsou zahrnuta místa spojená s oslavou 100 let české státnosti, šlechtické ubytování, zážitkové pobyty a kaleidoskop. Koordinaci aktivit v cestovním ruchu při propagaci Středočeského kraje stvrdily memorandem o spolupráci krajské organizace destinačního managementu a Středočeská centrála cestovního ruchu.

 

 

 

 

Středočeský kraj
Cestovní ruch, Ostatní
Co se děje
16.01.2018

PRAHA: Divadlo Kámen vydalo mapu „Umělecká díla na sídlišti Ďáblice“, která mimo jiné upozorňuje na zcela ojedinělou a z velké části dochovanou výzdobu vstupních hal obytných domů na tomto sídlišti.

Hl. m. Praha
Cestovní ruch, Vzdělávání
Co se děje
16.01.2018

PRAHA: Fenomenální americký skladatel, dirigent, klavírista, pedagog, filantrop, filozof, pacifista, televizní star, osobnost renesančních rozměrů s nekonvenčními názory a neuvěřitelným charismatem – to byl Leonard Bernstein (1918 – 1990), který otevřel novou cestu k vnímání hudby, trvaje na tom, že hudební umění nejen může, ale přímo musí hrát zásadní roli v životě všech lidí.

Hl. m. Praha
Ostatní, Živé umění
Co se děje
16.01.2018