sobota
16. listopadu 2019
Svátek slaví: Otmar
Banner
© Zdroj: https://www.facebook.com/cinemacitycr/Dětská neděle s Leou, tentokrát v Plzni

PLZEŇ: Je vaše dítě fanouškem youtuberky Ley? Může se s ní potkat na filmové premiéře v Plzni! Dětská neděle s Leou je pravidelná akce ve všech kinech Cinema City, během které influencerka Lea s téměř 250 000 sledujícími na YouTube uvádí skoro o týden dříve dětský film v exkluzivní předpremiéře. Film, který si tentokrát Lea vybrala, nese název Sněžný kluk a potěší všechny velké i malé milovníky dobrodružných animáků. Všichni mladí fanoušci se setkají s Leou v neděli 20. října v 9:30 v Plzeň Plaza.

20.10.2019
09:30
Autor článku: 
TZ/ika

Pro všechny účastníky, kteří dorazí do lobby kina přesně v půl desáté ráno, bude připraven zhruba půlhodinový doprovodný program s Leou obsahující vědomostní soutěže, „ask“ a povídání o nadcházející projekci.

Pokud někdo nemá šanci do Plzně dorazit, nemusí zoufat. Lea si připravila krátké video na přivítanou, které se bude 20. října před všemi projekcemi Sněžného kluka ve všech kinech Cinema City promítat.

A navíc! Pokud se vyfotíte na jakékoliv pobočce a fotografii nasdílíte pod hashtagem #LeaCinemaCity na svém Instagramu, je velká šance, že příště se už budete během Dětské neděle fotit přímo s Leou ve svém oblíbeném kině.

Více informací na http://bit.ly/LeaSneznyKluk

 

Mohlo by vás také zajímat...

ČELÁKOVICE: V sobotu 9. listopadu 2019 se v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Čelákovicích uskutečnil koncert Tria barokní hudby. Komorní produkce střídaly sólové varhanní skladby čelákovického skladatele Jana Zacha (1713  - 1775) a dalších komponistů, kteří se ve svých skladbách jeho hudebními tématy inspirovali. Badatelské úsilí Tomáše Thona v tomto směru je shrnuto v titulu Varhanní skladby Jana Zacha (Artthon, 2019). Koncert se konal u slavnostní příležitosti jeho vydání.

Středočeský kraj
Památky, Živé umění
Co se děje
15.11.2019

ČR: Kompilace největších hitů Marie Rottrové Všechno nejlepší..., která původně vyšla na podzim roku 2003, patří mezi prodejem vůbec nejúspěšnější CD tituly v novodobé historii Supraphonu. Sestava dvanácti písniček, limitovaná stopáží LP záznamu, nyní vychází také na vinylu, tradičním zvukovém formátu této hudbě velmi slušícímu. Skladby si vybrala, doplnila a také seřadila paní Marie sama.

Celá ČR
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média
Co se děje
15.11.2019

ČR: Po úspěšném albu Čtyřicítka, které zpěvačka Lenka Nová vydala před třemi lety spolu s textařem Michalem Horáčkem, chystá novinku nazvanou Dopisy. Album inspirované skutečnými dopisy jejích fanoušků vyjde na jaře roku 2020, nicméně už nyní desku předznamenává první singl s názvem Adresa: Nebe.

Celá ČR
Knihy, literatura, média, Živé umění
Co se děje
15.11.2019

ZLÍN: Největší současná osobnost v oboru dramaturgie a scenáristiky, Australanka Linda Aronson, zavítala ve dnech 2.–7. listopadu do Zlína. Světová expertka, která ve své praxi běžně spolupracuje s oscarovými tvůrci, přijela na pozvání ateliéru Audiovizuální tvorba UTB. Pro jeho studenty navíc připravila sérii odborných workshopů. Co na zlínské začínající tvůrce říká? „Měli by se méně stydět. Jsou velmi talentovaní.“    

Zlínský kraj
Děti a mládež, Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média, Vzdělávání
Co se děje
12.11.2019